Transport Zwłok w Olsztynie

Krajowy oraz międzynarodowy transport zwłok

transport zwłok olsztyn , Zakład Pogrzebowy Hades Olsztyn

          Zakład Pogrzebowy Hades Olsztyn

Zapewniamy przewóz zwłok w kraju i zagranicą

 Od przeszło 25 lat oferujemy usługi przewozu zwłok w Olsztynie zarówno jeśli chodzi o transport ciała z zagranicy lub innego miasta w Polsce. Nasze międzynarodowe i krajowe kontakty wraz z wieloletnim doświadczeniem ułatwiają nam efektywnie organizować transport ciała do wielu miejscowości.

Naszym celem jest udzielanie fachowej pomocy w ciężkich chwilach. W przypadku śmierci poza granicami naszego kraju, wybierzemy dla Ciebie najbardziej odpowiedni rodzaj transportu oraz dopilnujemy wszelkich spraw związanych z przewozem ciała. Nasza firma, oprócz przewozu zwłok oferuje także trumny oraz akcesoria pogrzebowe. Dzięki temu możemy zaoferować nasze usługi i produkty w atrakcyjnych cenach.

W przypadku transportu ciała z zagranicy do Olsztyna sprawa jest skomplikowana, wymaga między innymi specjalistycznej wiedzy z zakresu prawa międzynarodowego i odpowiednich narzędzi pracy. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych w celu przetransportowania ciała do Olsztyna nasz fachowy personel zajmie się wszelkimi formalnościami związanymi z transportem. Dzięki naszym nowoczesnym karawanom i doświadczonym pracownikom możesz być pewien, że podróż przebiegnie bezproblemowo.

Wszystkie nasze działania są w pełni udokumentowane od momentu przejęcia zwłok.

Zmarłych przewozimy do prosektorium lub w inne, wskazane przez rodzinę miejsca.

Jesteśmy przygotowani pod względem merytorycznymi technicznym na przyjęcie każdego zlecenia związanegoz transportem zmarłego z miejsca zgonu do miejsca przeznaczenia na terenie całego kraju i poza jego granicami. Przyjmujemy zlecenia zarówno na transport kołowy, jak też lotniczy.

W przypadku transportu międzynarodowego załatwiamy wszelkie pozwolenia oraz tłumaczenia wymaganych dokumentów, odprawy celne i konsularne.

Transport zwłok Olsztyn

Domy pogrzebowe w olsztynie :

ul Mariańska 4

ul Poprzeczna 9b